Szczepienia przeciw COVID-19 - aktualności

 

2021-03-03 Uprzejmie informujemy, iż zgodnie z harmonogramem szczepień przeciw COVID-19, aktualnie prowadzimy szczepienia populacyjne seniorów (osób powyżej 70 r.ż.). Ponadto 8 marca zakończymy szczepienia nauczycieli, natomiast od 9 marca powrócimy do szczepień personelu medycznego.

2021-01-22    Ze względu na ograniczoną dostępność szczepionki przeciw COVID-19, w chwili obecnej brak jest wolnych miejsc w WIML na zapisy na szczepienia dla osób powyżej 70 roku życia. Osoby zainteresowane szczepieniem uprzejmie prosimy o:

    • zgłoszenie chęci szczepienia dzwoniąc na infolinię 989, która w przypadku braku wolnych terminów oddzwoni do pacjenta, jeśli pojawią się nowe dawki szczepionki i nowe terminy szczepień,
    • wysłanie SMS na numer 664 908 556 o treści: SzczepimySie. System zaproponuje Ci najbliższy termin na szczepienie w punkcie położonym blisko Twojego miejsca zamieszkania. Jeśli ten termin nie będzie dla Ciebie dogodny, będziesz mógł wybrać inne daty. Po zarejestrowaniu, na dobę przed szczepieniem otrzymasz SMS przypominający o terminie i miejscu wizyty. Jeżeli w systemie rejestracji nie będzie wolnego terminu, do wszystkich osób, które wyślą SMS oddzwoni infolinia w chwili uruchomienia nowych terminów szczepień,
      lub
    • wypełnienie formularza dla pacjentów dostępnego na stronie internetowej: https://szczepimysie.pacjent.gov.pl/. Każda osoba, która wypełni formularz zostanie telefonicznie poinformowana o możliwości rejestracji na konkretny termin szczepienia.

2021-01-15 Uprzejmie informujemy, że w związku z ograniczeniem dostaw ilości szczepionek do krajów UE przez firmę Pfizer, harmonogram szczepień przeciw COVID-19 w WIML ulegnie zmianie i przesunięciu. O szczegółach i nowych terminach będziemy Państwa informować telefonicznie.

Go to top