Szczepienia przeciw COVID-19

Informujemy, że Szpital Wojskowego Instytutu Medycyny Lotniczej wraz z wieloma innymi szpitalami na terenie Polski został wyznaczony na tzw. "szpital węzłowy" w Narodowym Programie Szczepień Ochronnych przeciw COVID-19.

Na stronie www.gov.pl została opublikowana lista wszystkich szpitali węzłowych: https://bit.ly/3rk5w2y

 

ETAP „0” Narodowego Programu Szczepień przeciw COVID-19 (czytaj więcej...)

   

 

 

ETAP „1” Narodowego Programu Szczepień przeciw COVID-19 (czytaj więcej...)

 

Ważne! osoby w wieku powyżej 70 roku życia będą mogły uzyskać pomoc przy rejestracji na szczepienie przeciw COVID-19 dzwoniąc na infolinię działającą w ramach Solidarnościowego Korpusu Wsparcia Seniorów: (22) 505-11-11.

 

ETAP „2” Narodowego Programu Szczepień przeciw COVID-19

Osoby w wieku poniżej 60. roku życia z chorobami przewlekłymi zwiększającymi ryzyko ciężkiego przebiegu COVID-19, pacjenci w trakcie diagnostyki i leczenia wymagającego wielokrotnego lub ciągłego kontaktu z placówkami ochrony zdrowia, a także osoby bezpośrednio zapewniające funkcjonowanie podstawowej działalności państwa i narażone na zakażenie ze względu na częste kontakty społeczne.

Więcej informacji dotyczących etapu „2” zamieścimy wkrótce.

ETAP „3” Narodowego Programu Szczepień przeciw COVID-19

Przedsiębiorcy i pracownicy sektorów zamkniętych na mocy rozporządzeń w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii. Realizowane będą także powszechne szczepienia pozostałej części dorosłej populacji.

Więcej informacji dotyczących etapu „3” zamieścimy wkrótce.

Zgłoszenia dla osób 18-69 lat - jak to będzie można zrobić?

Czytaj na stronie: https://www.gov.pl/web/szczepimysie/zgloszenia
Informacje o Narodowym Programie Szczepień przeciw COVID-19 znajdziecie Państwo na następujących stronach internetowych:

     

Go to top